Raft.cz

Tisk z adresy http://www.rieky.sk/Clanek-Ach-ty-jezy.aspx?ID_P=30 ID_clanku=221
- Reklama -
Půjčování lodí na řece Nysa Klodska

Ach ty jezy!

Zobrazujete samostatné vlákno diskuse.
Zpět na zobrazit celý článok

Diskuse nad článkem

Re: WWP reakce na jozku
besmak
9.4.2002 11:37
no v podstatě je to fér :o)) ale nemůžu být pořád spokojený ta trať u papírny je určitě super :o))) nevím o čem mluvím nikdy jsem tam nebyl mám to blíž spíš do krkonoš na kamenici a jizeru a tak a tam závody nejsou, a čerťáky jsou na mne zatím těžký takže mi zatím slalomáři nadávaj jen na kanále (neříkám že to není oprávňené - občas je ta mrcha dost nezvladatelná a jede si kam chce) :o))) zatím čau
Odpovedať na reakciu
Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.
Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody.
nebezpečnéjezy.cz suchéjezy.cz Asociace vodní turistiky a sportu