Lehce povodňová Klenice Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na zobrazit celý článok Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Na Klenici 2x bacha!Honza - Dráb18.4.2013 11:35Jako Boleslavák a dříve Bousovák jsem jel Klenici mockrát a kromě stupně pod Svobodínem a místy hustých vrbiček moc adrenalínu nenabízí. Přesto bych chtěl upozornit všechny, kdo se na ni někdy vydají na dvě potenciální nebezpečí za vysokého stavu vody (cca od 1.SPA):1. = zmíněný stupeň pod Svobodínem: nutno prohlédnout, nejsou-li v něm dole zaseklé větve + pozor na betonovou lávku nad hranou jezu: při VV může loď, když se začne lámat přes hranu jezu, na něj přitisknout zadáka,2. V MB vystoupit na Štěpánce či nejpozději před silničním mostem silnice k hl.nádraží - železniční most k Akumě je zatraceně nízko a mezi vysokými navigacemi není šance na cestu zpět. Za nižšího stavu se dá bez problémů podjet až do Jizery.Honza Odpovedať na reakciu Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Meno: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!