Opět radošovský jez na Ohři Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na zobrazit celý článok Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Re: vybavení HZSKamilek25.1.2008 21:04Pokud o to daná stanice HZS má zájem, lze jí vybavení darovat smlouvou o darování, bezúplatném převodu,... - běžně takhle města dovybavují místní stanice. Otázkou je jestli to zařízení nemusí mít nějakou certifikaci, protože to by pak problém jen posunulo - sice použili věc v majetku stanice, ale nebyla "certifikovaná" pro použitá u HZS. Odpovedať na reakciu Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Meno: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!