Snad každý vodák čeká s nadějí na jaro, a tak nějak počítá s tím, že voda bude. Proto jsem se s kamarády z Prahy domluvil, že až to přijde, tak dám vědět a pojezdíme u nás v Jeseníkách. Jenže kluci zavolali sami, že bude obleva a oni budou poblíž ...
5.5.2003
•
Petr