Raft.cz

Tisk z adresy http://www.rieky.sk/Clanek-Boj-ve-valci-na-Ohri.aspx?ID_P=15 ID_clanku=740
- Reklama -
Půjčovna lodí na Metuji, Úpě a Labi

Boj ve válci na Ohři

Zobrazujete samostatné vlákno diskuse.
Zpět na zobrazit celý článok

Diskuse nad článkem

Re: To si určitě vymyslel
Klasik
2.2.2007 8:46
Mám stejnou zkušenost. Občas jezdím v létě s jednou bandou starých kozlů a ještě jsem jim nedokázal vysvětlit, že koňadra nemusí být pořád navázaná "tak jsem to měl vždycky a tak mi mi do toho nekecej ...".

To dláždění tě při troše "ovlivnění" velmi snadno "shodí". Není se tam za co držet. A myslím, že snadno se lze nechat překvapit silou, kterou tě to táhne zpět do válce. A bez držení na úzké dlážděné lavičce pod šikmým dlážděným svahem ... o tom bych ani tak moc nepochyboval.

Co nechápu a co je pro mě nepravděpodobné, je jak se ten druhý do toho válce dostal. Když by stál dole, tak už je za rozhraním (pokud si to dobře pamatuji). Že by ho chtěl zachránit zhora a hopnul tam 😀... no nevím. "Ovlivnění" dokáže lecos.

Beru to ale jako článek napsaný s odstupem času, proto v klidu. Bez krve (zaplať pánbůh) a možné drobné přibarvení s pádem druhého bych mu klidně prominul. Výchovně ukazuje krásnou sérii možných chyb a vo vo vo vo tom to je.
Odpovedať na reakciu
Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.
Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody.
nebezpečnéjezy.cz suchéjezy.cz Asociace vodní turistiky a sportu