Boj ve válci na Ohři Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na zobrazit celý článok Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Re: ... to patří spíš jinamhobo2.2.2007 16:40Co slohově, hlavně tam nejsou "hrupki tipu vzal mNě na laně" a podobný zhovadilosti, které se plno omezenců nebylo schopno odnaučit za dobu povinné školní docházky. Někdy by čék blil, co jsou někteří ludé schopní uveřejnit. Ohři mám rád, je to čistá voda (zejména nahoře 😀Ahoj, Hobo. Odpovedať na reakciu Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Meno: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!