Červencová Litavka Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na zobrazit celý článok Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Re: Ha!Vladimír15.10.2011 23:35Tak nevím... Při řeči o utopení se mi vybavují moji kamarádi Petr a Ivoš, a naše poslední setkání - s Petrem ráno ten den, než na Čerťácích nevyplaval s kajakem, a Ivoš, který se v Norsku utopil na bílé singlovce, kterou jsem mu specielně na tento zájezd postavil. Byli to nejen vynikající vodáci, ale i citliví a lidsky bohatí kamarádi, kterých jsem si velice vážil. Rozhodně žádní ňoumové. Zvlášt odchod Ivoše jsem dodnes nevydejchal. Prostě řeči o utopení nějak nemohu nebrat vážně (i když Ramsome byl také jeden z kojných cecíků na mé cestě k vodě). Ahoj. Odpovedať na reakciu Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Meno: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!