Hazard na Zemské bráně Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na zobrazit celý článok Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie zkušenosti...Martin5.3.2008 8:16Ale no tak děcka! Občas se musí jet trošku na hraně, aby se člověk mohl zlepšovat, ale tohle neni na hraně. To je dávno za hranou! Herňajs takhle tě viděsit a i mě, když sem si to čet. Na bazén s váma a eskymovat až se z vás bude kouřit! A pak na kanál a trénovat a trénovat! Kruciš! Odpovedať na reakciu Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Meno: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!