Hazard na Zemské bráně Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na zobrazit celý článok Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Re: Narval bych je o MichelinkMeloun5.3.2008 11:04Řeka s velkou vodou je vždycky jaksi zákeřná, ale ten článek je až trochu dramaticky vykreslen. Stejně tak by se dal trošičku ochudit a znělo by to úplně jinak. Třeba že parta kajakářů vyrazila za pěkné vody s trochou klacků v řece na Zemskou. Výraznější rozhraní proudů a válců neustála polovina z nich a tak zaplavala. Po vzpamatování se z jarní (zimní) plavby huply zpátky do lodí a dnes už jen vzpomínají, kde že to udělali chybu, že si je řeka podala. trochu nadhledu při čtení, zvláště, píše-li o sobě pisatel, že jezdí jen občas v létě na vodu. Takže už se těším na verzi z vody. Odpovedať na reakciu Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Meno: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!