Raft.cz

Tisk z adresy http://www.rieky.sk/Clanek-Hazard-na-Zemske-brane.aspx?ID_P=10 ID_clanku=867
- Reklama -
Půjčování lodí na řece Nysa Klodska

Hazard na Zemské bráně

Zobrazujete samostatné vlákno diskuse.
Zpět na zobrazit celý článok

Diskuse nad článkem

Re: Narval bych je o Michelink
Meloun
5.3.2008 11:04
Řeka s velkou vodou je vždycky jaksi zákeřná, ale ten článek je až trochu dramaticky vykreslen. Stejně tak by se dal trošičku ochudit a znělo by to úplně jinak. Třeba že parta kajakářů vyrazila za pěkné vody s trochou klacků v řece na Zemskou. Výraznější rozhraní proudů a válců neustála polovina z nich a tak zaplavala. Po vzpamatování se z jarní (zimní) plavby huply zpátky do lodí a dnes už jen vzpomínají, kde že to udělali chybu, že si je řeka podala. trochu nadhledu při čtení, zvláště, píše-li o sobě pisatel, že jezdí jen občas v létě na vodu. Takže už se těším na verzi z vody.
Odpovedať na reakciu
Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.
Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody.
nebezpečnéjezy.cz suchéjezy.cz Asociace vodní turistiky a sportu