Hazard na Zemské bráně Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na zobrazit celý článok Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Re: Souhlas s autoremPossum5.3.2008 14:16Myslím že plavající zůčastnění si sice zvedli laťku o několik stupínků najednou, ale celkově si z toho vzali ponaučení, každej kdo chce jezdit a zlepšovat se, občas někde trochu zariskuje, ikdyž budou znát Troju a bazén nazpaměť, řeka bude vždycky jiná a riziko tu je. Rozhodně byli vybavení a do odstrašujících opilejch pitomců na raftech mají hodně daleko. Odpovedať na reakciu Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Meno: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!