Raft.cz

Tisk z adresy http://www.rieky.sk/Clanek-Jak-jsem-potkal-Gruzii.aspx?ID_P=3 ID_clanku=1706
- Reklama -
Půjčovna lodí Otava tour

Jak jsem potkal Gruzii

Zobrazujete samostatné vlákno diskuse.
Zpět na zobrazit celý článok

Diskuse nad článkem

Odpadky v řekách
Pavluša
29.7.2015 20:32
Když jsem byla v Gruzii, tak jsem na řeky taky hleděla okem vodáckým, ale poněkud mě odrazoval fakt, že místní hází do vody odpad. Viděli jsme (a vyfotili) chlápka v Mestii, jak se zastavil na mostě a vysypal pytel odpadu do překrásné řeky. Pak jsme na břehu našli vyhozené staré sovětské pasy. Prostě popelnice netřeba. V Tbilisi byl krásný pohled na řeku, ale jakmile jsem se podívala blíže, spatřila jsem spoustu plovoucího odpadu.

Bylo tam krásně, ale způsob úklidu odpadu mi dojem kazil.
Odpovedať na reakciu
Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.
Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody.
nebezpečnéjezy.cz suchéjezy.cz Asociace vodní turistiky a sportu