Jez v Podhradí na Moravici Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na zobrazit celý článok Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie druhý raft?Ivo10.4.2002 11:46Zajímalo by mně, jak dopadla posádka druhého raftu co je na prvním obrázku? Tenhle jez jsem sice ještě v reálu neviděl, ale podle obrázku se zdá, že středně zkušená a vybavená posádka raftu (samozřejmě při vědomí), by až tak velké problémy s překonáním toho jezu mít neměla. Spíš to vypadá na nezkušenost, neprohlédnutí. Odpovedať na reakciu Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Meno: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!