Ledové kleště Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na zobrazit celý článok Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie NormálkaVladimír16.6.2020 14:32Mám pocit, že "ledové kleště" jsou na vodě normální situace a každý pořádný vodák ji mockrát zažil. Aspoň je na co vzpomínat.Já mám před očima především dvě scény - dva dny protrpěné začátkem května v dešti a sněžení při slalomech na Čendě, čekání bez úkrytu proložené čtyřmi jízdami v ledových peřejích a korunované noclehem v mokrém spacáku pod smrky, a pak dubnové splutí Trnávky, kde mi nad jezem vypadlo z mrazem znecitlivěných rukou pádlo (ten jez jsem splul bez něho).Anebo taky některé předjarní sjezdy Oslavy, kde si člověk v peřejích mezi zasněženými břehy jen říkal "teda dnes bych se tady nechtěl prdnout". Odpovedať na reakciu Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Meno: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!