Raft.cz

Tisk z adresy http://www.rieky.sk/Clanek-Panska-jizda-na-Liticaku.aspx?ID_P=8 ID_clanku=1290
- Reklama -
Půjčování lodí na řece Nysa Klodska

Pánská jízda na Litičáku

Zobrazujete samostatné vlákno diskuse.
Zpět na zobrazit celý článok

Diskuse nad článkem

Dítě v lodi
Had
4.10.2011 7:58
Mám 3 letou dceru na vodě byla už 4x Berounka ,Sázava je fakt že nejtěžší byla asi Bílina,ale jsem moc rád že se mnou jezdí,sice mi občas v lodi usne ale vím co si můžu dovolit ,je to i zkušenostech a zodpovědnosti, ale bez vesty ani ránu
Prcka to baví a mě taky,a těším se až vyroste tak ji vemu na podzimní radovánky jako jsou Botiče Hameráky vavřince lae vše má svůj čas 😀)
Pádlování zdar a s prckama oblzvášť😀)Had
Odpovedať na reakciu
Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.
Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody.
nebezpečnéjezy.cz suchéjezy.cz Asociace vodní turistiky a sportu