Plavba po Berounce - I. část Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na zobrazit celý článok Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Re: sjezdakyKlasik3.6.2008 5:56To do máš napsané jako Kočkův mlýn není kočkův mlýn. Kočka je takový drobný jízek s spár jazyky o kousek výš. To na fotce je těsně nad ústím Zbirožského potoka ... mám pocit, že se jmenuje Čilá. Jinak šupnu na Valentovském jezu na sjezďáku běžně jezdím ... je to o stavu vody.Když už to jedeš na sjezďáku ... nechceš si dát maraton ? (http://www.vodmar-beroun.cz/) Loni jsme tam byli na kajaku jen 2 i když ti veslaři byli pekelně rychlí. Odpovedať na reakciu Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Meno: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!