Raft.cz

Tisk z adresy http://www.rieky.sk/Clanek-Proc-bychom-se-netopili.aspx?ID_P=17 ID_clanku=969
- Reklama -
Půjčovna lodí Otava tour

Proč bychom se netopili

Zobrazujete samostatné vlákno diskuse.
Zpět na zobrazit celý článok

Diskuse nad článkem

už aby bylo jaro
VPV
10.2.2009 8:45
Já se na to koukám rád, knížka je sice knížka ale aspoń v tom zimním nečase zavzpomínám na tu pohodu na vodě.Jo už aby bylo jaro, koukat na to je to hrozně motivační, nemůžu se dočkat až vyrazíme.
Odpovedať na reakciu
Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.
Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody.
nebezpečnéjezy.cz suchéjezy.cz Asociace vodní turistiky a sportu