Raft.cz

Tisk z adresy http://www.rieky.sk/Clanek-Proc-bychom-se-netopili.aspx?ID_P=46 ID_clanku=969
- Reklama -
Půjčování lodí na řece Nysa Klodska

Proč bychom se netopili

Zobrazujete samostatné vlákno diskuse.
Zpět na zobrazit celý článok

Diskuse nad článkem

Re: O co jde?
Had
11.2.2009 22:03
Máš pravdu i moje sqaf se zas jak to tak vypadá nechá zlakát na vodu tak uvidíme😀)Had
Odpovedať na reakciu
Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.
Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody.
nebezpečnéjezy.cz suchéjezy.cz Asociace vodní turistiky a sportu