Raft.cz

Tisk z adresy http://www.rieky.sk/Clanek-Proc-bychom-se-netopili.aspx?ID_P=78 ID_clanku=969
- Reklama -
Půjčovna lodí Otava tour

Proč bychom se netopili

Zobrazujete samostatné vlákno diskuse.
Zpět na zobrazit celý článok

Diskuse nad článkem

Re: Zazil nekdo nataceni?
Jezevec
16.2.2009 18:53
Na nežárském Hamru jsme se ráno vzbudili a vedle stanu vrčel generátor s logem český televize Ostrava. Na zadní louce (co tam nikdo nesmí, ježto patří chlápkovi v zeleným pickupu, co nemá rád vodáci) pak sídlila banda lidí s těma jejich technologiema. Až při sledování TV mi docvaklo, že to byl zrovna tenhle seriál.
Odpovedať na reakciu
Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.
Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody.
nebezpečnéjezy.cz suchéjezy.cz Asociace vodní turistiky a sportu