Raft.cz

Tisk z adresy http://www.rieky.sk/Clanek-Proc-bychom-se-netopili.aspx?ID_P=81 ID_clanku=969
- Reklama -
Půjčovna lodí Otava tour

Proč bychom se netopili

Zobrazujete samostatné vlákno diskuse.
Zpět na zobrazit celý článok

Diskuse nad článkem

Re: Kde na Hydromagazínu ?
Ludvík
17.2.2009 11:10
Jojo, čekání na lodi v Suchdole, to jsme tam zažili všichni pamětníci. I pár dní. Bylo to dost náročný na játra, ale hezký 😀). Fakt ale je, že historky jak vodáci vozili lodi na kolečkách na nádraží a z nádraží, připadaj těm mladším jako když kecaj dinosauři 😀).
Odpovedať na reakciu
Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.
Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody.
nebezpečnéjezy.cz suchéjezy.cz Asociace vodní turistiky a sportu