Řeka Ardeche a vodní policisté Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na zobrazit celý článok Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Ardéche vlaniJana30.7.2008 14:17Ardéche som šla takto pred rokom tiež s cestovkou a pár kilometrov za Pont-d` Arc sme boli v kaňone sami. Návod je jednoduchý - naplánovať si Ardéche na dva dni a vyraziť až popoludní, najlepšie v nedeľu... do večera ste v kempe uprostred kaňonu (je ale dobré si nocľah vopred zaistiť tuším v St.Martin alebo vo Vallon). Ráno je pred Vami opäť voľný kaňon, pretože väčšina práve v tých chvíľach vyráža ešte len z Vallon...Pádlovať sa Francúzi ešte stále nenaučili, ale je čarovné dívať sa ako na deblovke pádlujú zásadne obaja jazdci na jednej strane a vo viac-menej pravidelných intervaloch prehadzujú (zase obaja) pádla na stranu druhú 😀) Každopádne súhlasím s tým, že Ardéche sa nedá opísať, musí sa zažiť. Odpovedať na reakciu Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Meno: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!