Splutí Novomlýnského jezu Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na zobrazit celý článok Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie 22.2.Kouďa11.3.2020 8:13Ahoj,jeli jsme to v sobotu týden po vás za stavu Kořensko 41 cm, 47 m3/s. Šlajsna s dolním přítokem z náhonu zprava měla až moc vody. Kohout už vypadal spíš jako brutální pračka na lodě a vlevo od něj se voda točila tak, že by se z toho holka modrovoká po.... V retardéře tekla celkem slušná voda, i by se dala na nafukovačce jet. Ale mlátit tam laminátku mi přišlo sadistické. Odpovedať na reakciu Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Meno: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!