Pálavokajak Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na zobrazit celý článok Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Otevřenka s kajakářským pádeleKuba Turek12.9.2012 9:06Ono v Rakousku a Německu je to celkem normální i na otevřené turistické kanoi. Háčci pádlují kajakářským pádem a kormidelníci jak kdy. My jsme si takhle užili třeba Opatovický kanál. Tady jsou fotky: www.horydoly.cz/foto/opatovicky_kanal (kajakářská pádla jsou z nějakého nafukovadla ze supermarketu, které jsme kdysi našli někde u rybníka na smetišti). Odpovedať na reakciu Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Meno: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!