Zaháknutá noha v lodi Scout Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na zobrazit celý článok Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Re: Záklek u ScoutaChobotnice24.7.2014 19:34É, teda a čo si prestavujetě pod takým pojmym vzducholoď? Scout se nenafukuje vzduchem, ale héliem, aby byl lehčí? Kdysi jsem dal v jedný lodi místo tý vzpěry alumíniovej kotlík. Pak to nějak drnclo a zadák mi do kotlíku prosednul takovej prolis. Na drunou stranu, třeba ke kotlíku by se to tolik nepřimotávalo. Odpovedať na reakciu Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Meno: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!