Raft.cz

Tisk z adresy https://www.rieky.sk/Clanek-Je-nutne-narizovat-detem-pouzivani-vest.aspx?ID_P=143 ID_clanku=1279
- Reklama -
Půjčovna lodí Otava tour

Je nutné nařizovat dětem používání vest?

Zobrazujete samostatné vlákno diskuse.
Zpět na zobrazit celý článok

Diskuse nad článkem

Re: trest, ad absurdum
Kuba
5.9.2011 11:02
Však ot tom nepolemizuju.V takových nepřehledných místech se vesta i přilba fakt hodí a ani nemusí zapršet.Ale jsou místa kde ji nepotřebuješ.
Odpovedať na reakciu
Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.
Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody.
nebezpečnéjezy.cz suchéjezy.cz Asociace vodní turistiky a sportu