Raft.cz

Tisk z adresy https://www.rieky.sk/Clanek-Je-nutne-narizovat-detem-pouzivani-vest.aspx?ID_P=334 ID_clanku=1279
- Reklama -
Půjčovna lodí na Metuji, Úpě a Labi

Je nutné nařizovat dětem používání vest?

Zobrazujete samostatné vlákno diskuse.
Zpět na zobrazit celý článok

Diskuse nad článkem

Re: zdravy rozum
ivva
14.9.2011 13:40
a kolik decek jsi uz videl na WWII a vys bez vesty a prilby? To by mohli take naridit, at lide v mrazu nechodi je v sortkach a triku Na WWII a vys si bere alespon vestu i dospelej, aby se mu lepe tahala lod, kdyz moc nabere a jde ke dnu. Pokud jde o prilbu, tak mi na tom vadi i nerozlisovani mezi kajakem (tam je to bez prilby hazard i na Vltave) a otevrenkou, u ktere je ti na Vltave prilba vicemene k nicemu
Odpovedať na reakciu
Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.
Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody.
nebezpečnéjezy.cz suchéjezy.cz Asociace vodní turistiky a sportu