Raft.cz

Tisk z adresy https://www.rieky.sk/Clanek-Je-nutne-narizovat-detem-pouzivani-vest.aspx?ID_P=56 ID_clanku=1279
- Reklama -
Půjčovna lodí na Metuji, Úpě a Labi

Je nutné nařizovat dětem používání vest?

Zobrazujete samostatné vlákno diskuse.
Zpět na zobrazit celý článok

Diskuse nad článkem

Re: Objevování Ameriky??
Jirka J.
2.9.2011 6:50
Jaký je proboha rozdíl mezi děckem pádlujícím "organizovaně" a "neorganizovaně" ? A stát snad zabrání aby se děcko utopilo? Tahle zodpovědnost je jen na rodiči, vedoucím atd. A proto by on měl mít právo a povinnost vyhodnotit situaci a rozhodnout.
Odpovedať na reakciu
Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.
Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody.
nebezpečnéjezy.cz suchéjezy.cz Asociace vodní turistiky a sportu