Raft.cz

Tisk z adresy https://www.rieky.sk/Clanek-Je-nutne-narizovat-detem-pouzivani-vest.aspx?ID_P=85 ID_clanku=1279
- Reklama -
Půjčovna lodí na Metuji, Úpě a Labi

Je nutné nařizovat dětem používání vest?

Zobrazujete samostatné vlákno diskuse.
Zpět na zobrazit celý článok

Diskuse nad článkem

Nerespektovaný zákon = žádný
Kruťas
2.9.2011 11:07
Tak jsem to chvilku pročítal a pak už mě to přestalo bavit. Hlavně mi není jasné, proč se dohadujeme o přidávání požadavků do zákona, který nikdo nerespektuje a nikdo nevynucuje jeho dodržování. Až bude na Vltavě někdo provádět kontroly těch namraky zlitých dobytků, kteřých jsou tam desetitísíce denně a donutí je aby jezdili alespoň v trochu slušném stavu, tak bude mít smysl uvažovat o dalších změnách tohoto zákona.
Jinak vesty povinně klidně, ale s nějakým přesnějším určením ( od SPA1, nebo na vodě WWI a víc...)
Smajlík
Odpovedať na reakciu
Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.
Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody.
nebezpečnéjezy.cz suchéjezy.cz Asociace vodní turistiky a sportu