Re: Noha se dostala do kapsy.....a můžeš to "hodně pomalu" nějak kvantifikovat jako rozdíl například v centimetrech hloubky nebo v síle potřebné ke zvednutí nad hladinu těla tlačeného proudem dolů, po těch pěti minutách od vydání pokynu k zastavení vody? já jsem zničehonic zastavenou vodu už párkrát viděl - koryto ještě dobu plné, vlna se dohonit dá, ale prostě už to neteče (naopak na začátku vlny má stejný stav větší tendenci věci hrnout, jak se zvrchu tlačí voda další) - takže si nepředstavuju, že to bude hned na suchu, ale podmínky pro záchranu se můžou významně zlepšit, takže by mě zajímalo toto exaktně zjistit a ne spoléhat se na nějaké subjektivní "klesá to pomalu"
|